Luxury Villa Face To The Sea - Swimming Pool

  • 250 μ²
  • 4 υπνοδωμάτια
  • 3 μπάνια

Η Luxury Villa Face To The Sea - Swimming Pool Κάννες απέχει περίπου 2 χλμ. από τη Ρι ντ'Αντίμπ και προσκαλεί τους επισκέπτες να περάσουν τον χρόνο τους στη βεράντα.

Οι παροχές μπάνιου επίσης περιλαμβάνουν ξεχωριστή τουαλέτα και ντους. Διατίθενται επίσης σεσουάρ.

Η Luxury Villa Face To The Sea - Swimming Pool έχει πλήρως εξοπλισμένη κουζίνα, που διαθέτει ψυγείο, φούρνο και μαγειρικά σκεύη.

Όσοι θέλουν να εξερευνήσουν τη γύρω περιοχή μπορούν να επισκεφθούν τη Λα Κρουαζέτ, που απέχει κατά προσέγγιση 10 λεπτά με αυτοκίνητο από τη βίλα.

Χρειάζεστε περισσότερες επιλογές;
Check Top hotels near Luxury Villa Face To The Sea - Swimming Pool Κάννες
Villa Le Ruisseau
Τιμή μόνο για κινητά

Villa Le Ruisseau

10
Εξαιρετικό 1 σχόλιο
173 μ από το κατάλυμα
USD 2443 USD 2199
ανά νύχτα
Villa Cannes I Deluxe Seafront - Sea View - Garden & Terrace -Prime Location-
Τιμή μόνο για κινητά

Villa Cannes I Deluxe Seafront - Sea View - Garden & Terrace -Prime Location-

5.6
Αξιοπρεπές 22 σχόλια
432 μ από το κατάλυμα
USD 1026 USD 923
ανά νύχτα
White House Cannes - Luxury Villa Rental
Τιμή μόνο για κινητά

White House Cannes - Luxury Villa Rental

671 μ από το κατάλυμα
USD 2318 USD 2086
ανά νύχτα

    Εγκαταστάσεις

    Διαδίκτυο

    • Wi-Fi

    Στάθμευση

    • Χώρος στάθμευσης

    Στην κουζίνα

    • Στεγνωτήρα
    • Κουζινικά είδη

    Αναψυχή

    • Εξωτερική πισίνα
    • Κήπος

    Στα δωμάτια

    • Κλιματισμός
    • Ταράτσα
    • Τραπέζι φαγητού

    Στο μπάνιο

    • Πλυντήριο ρούχων

    Design

    • Κουρτίνες

    Γενικές εγκαταστάσεις

    • Απαγορεύεται το κάπνισμα σε όλους τους χώρους
    • Κλειδί

    Κατοικίδια

    • Δεν επιτρέπονται κατοικίδια !

    Σημαντικές πληροφορίες

    Check-in: από 16:00 έως 22:00
    Check-out: έως 10:00
    Συχνές ερωτήσεις
    • Πόσο κάνει η διαμονή σε η Luxury Villa Face To The Sea - Swimming Pool;
      Η τιμή μιας νύχτας σε η Luxury Villa Face To The Sea - Swimming Pool αποτελεί 2762€.
    • Ποιοι είναι οι κανόνες της άφιξης και της αναχώρησης από/σε η Luxury Villa Face To The Sea - Swimming Pool;
      Οι πελάτες της η Luxury Villa Face To The Sea - Swimming Pool παρακαλούνται να έρθουν στις 22:00 και να φύγουν μέχρι τις 10:00.
    • Υπάρχει πισίνα σε η Luxury Villa Face To The Sea - Swimming Pool;
      Ναι, οι πελάτες της η Luxury Villa Face To The Sea - Swimming Pool μπορούν να χρησιμοποιήσουν εξωτερική πισίνα.

    Τοποθεσία

    Map

    Αξιοθέατα κοντά

    Εστιατόρια κοντά

    Φωτογραφίες

    Αξιολογήσεις

    Δεν έχει σχόλια ακόμα :(

    Εάν έχει μείνει σ' αυτό το ξενοδοχείο, μοιραστείτε την εμπειρία σας μαζί μας

    Γράψτε σχόλιο

    Γράψτε σχόλιο

    Πότε ταξιδέψατε;

    Η βαθμολογία σας

    1
    2
    3
    4
    5
    6
    7
    8
    9
    10
    Πολύ κακό
    Εξαιρετκό

    Τα στοιχεία σας

    Από πού είστε;
    Ευχαριστούμε! Σας ευχαριστούμε που αφιερώσατε χρόνο για να μοιραστείτε την εμπειρία σας. Το σχόλιό σας θα δημοσιευτεί σύντομα.
    Επιστροφή στα σχόλια
    Το σχόλιο δεν έχει αποσταλεί.

    Επικοινωνήστε μαζί μας

    Εάν χρειάζεστε περισσότερα από 4 δωμάτια, παρακαλώ, υποβάλετε αίτημα ομαδικής κρατήσης.
    Τα στοιχεία σας
    Θέμα
    Μήνυμα
    Luxury Villa Face To The Sea - Swimming Pool Κάννες

    Εμφάνιση στο χάρτη:

    Αξιοθέατα
    Συνιστώμενα εστιατόρια
    Οι δημόσιες συγκοινωνίες
    Ευχαριστούμε για την ανταπόκρισή σας
    Ευχαριστώ για την εγγραφή
    Κλείσιμο